PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 169
ocen
7,0 10 1 139169
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

mega słabiutki, ratuje go tylko dobra obsada

ocenił(a) film na 4
paulinaz87_filmweb

zgadzam się. I do tego straszliwie się ciągnie. Na moim seansie z kina wyszła większość widzów bo nie doczekali końca

ocenił(a) film na 4
Gloriana

Daaaawno się tak nie wynudziłam. Oglądałam chyba na 3 raty i ciągle tylko patrzyłam ile jeszcze do końca. Ocena zawyżona zdecydowanie i to zapewne przez obsadę. Gdyby wstawić do tego filmu jakiś mało popularnych aktorów to myślę, że nawet byśmy o nim nie usłyszeli. Dla mnie strata czasu.

ocenił(a) film na 9
Gloriana

Srata tata z tym wychodzeniem widzow, zwlaszcza wiekszosci Mozna miedzy bajki wlozyc te opowiesci. I to jeszcze na takim filmie! To ma niby byc taki koronny argument tych, ktorym sie film nie podobal a ktorzy chca uwiarygodnic swoja historie. Mysla, ze jak napisza, ze wiekszosc widzow wyszla z kina to zmiazdza tym argumentem wszystkich. Ha, ha. Dzieci, dzieci...

ocenił(a) film na 4
kassis

Hm noc cóż na moim seansie tak właśnie było. Nie zamierzam nikogo tym "miażdżyć'' to zwyczajnie opis sytuacji. Film mi sie nie podobal I najwyzrazniej 12 z 20 osob w kinie rowniez nie chcialo sie czekac do konca.

ocenił(a) film na 4
kassis

Hm noc cóż na moim seansie tak właśnie było. Nie zamierzam nikogo tym "miażdżyć'' to zwyczajnie opis sytuacji. Film mi sie nie podobal I najwyzrazniej 12 z 20 osob w kinie rowniez nie chcialo sie czekac do konca.
Ja urodzilam sie za czasów PRL w Polsce- nie powiedzialabym ze zaliczam sie do "dzieci" a Ty Ile masz lat dziewczynka zeby tak do mnie mowic? Poziom agresji w Twojej wypowiedzi plus epicki wstęp "sraty taty sugeruje'' ze nie ukonczylas jeszcze edukacji. Pozdrawiam I radze wrzucic na luz.to forum sluzy wymianie opini na temat filmow a nie hejtowaniu postow innych osob.

ocenił(a) film na 9
Gloriana

:-))) ja luzniejsza to mogę być już chyba tylko po pavulonie :-)) ale Tobie zalecam meliskę, bo ekscytujesz się zanadto tym, co przeczytasz na forum i na dodatek widzisz coś, czego nie ma. Agresji to Ty chyba nie widziałaś jeszcze w swoim życiu i w ogóle malo widziałaś, jeśli dotykają Cię komentarze w internecie, ktore odbierasz jak atak na Twa niepokalaną osobę. . Jesli sraty taty są dla Ciebie nie do zniesienia to proponuję udać się na strone poezji... choć tam też możesz natknąć się na poetów z krwi i kości, którzy np. każą całować się w dupę, jak nasz poczciwy Tuwim :-)))) Nie wiem, gdzie on sie edukował, ten necnota i zbok, no! :-))

Mam nadzieję, że nie trzasniesz 10 postów w odpowiedzi na moje skromne dictum? Wdech, wydech, wdech... :-D

I nadal nie wierzę w Twoje opowieści z tym wychodzeniem z kina. Mogę? Dziękuję :-)

ocenił(a) film na 4
kassis

Jezyk Twojej wypowiedzi jest obrazliwy a posty nie dotycz tematu filmu o ktorym tu rozmawiamy. Mam nadzieje na codzien przejawiasz wiecej szacunku do innych ludzi. Jestes stosunkowo nowym urzytkownikiem tego forum. Moze jeszcze nie zapoznalas sie z jego standardami. Powodzenia w naszym hejtowaniu

ocenił(a) film na 9
Gloriana

ale się pultasz dziewczyno, żebyś jeszcze miała powód :-))
Niczym Cię nie obraziłam, raczej podśmiechujki sobie robię z Twojej nadętości i braku dystansu do rzeczywistości.
Może i jestem stosunkowo nowym uŻytkownikiem (piszemy przez ż - i kto tu nie ukończył jeszcze edukacji, hę? :-)) ale przynajmniej mam poczucie humoru.
I o co tak naprawdę się czepiasz? Że uśmiałam się z Twojego stwierdzenia,, iż większość widzow wyszła z seansu? I dalej się śmieję, bo w tę bajkę nie wierzę. Chyba, że to było kino objazdowe a na seansie były 3 osoby łącznie z Tobą :-D
Ok, z mojej strony EOT bo szanuję swój czas.

ocenił(a) film na 4
kassis

Idź być zbuntowaną nastolatką ze swoimi podśmieChUJKAmi gdzieś indziej bo psujesz atmosfere wokoł siebie. I nie zarzucaj ludziom ze kłamią bo to nie ładnie

ocenił(a) film na 4
Gloriana

Moze zamiast czasu powinnas szanowac ludzi a nie przyczepiac sie dzo cudzych wypowiedzi sprzed wielu miesiecy nie wiadomo po co co spowodowalo cala to zalosna dyskusje. I zamiast wyrazac swoja opinie o filmie to sie rzucasz ze ludzie z kina wyszli. Rasowy trolling - doczepic sie do starej dyskusji zeby troszke ludziom napsuc, a noz sie zdenerwuja I bedzie mzona zablysnac inteligencja, ba moze nawwt pokazac ze poetow sie zna. mam nadezieje ze nie sciagnelas na to forum wiecej urzytkowników swego pokroju bo zchodzi na dzieciarnie w takim razie

ocenił(a) film na 8
paulinaz87_filmweb

A ja uważam, że film świetny. Ciekawa, orginalna historia i świetna obsada, na której cały film się opiera. Diane jak zawsze perfekcyjna a Jack no cóż już od samego patrzenia na niego chce się śmiać :))

ocenił(a) film na 8
paulinaz87_filmweb

słabiutki ? :D Film świetny, uśmiałem się na nim do łez

ocenił(a) film na 8
paulinaz87_filmweb

"mega słabiutki"...to nawet nie chodzi mi o ocene,z ktora sie nota bene,nie zgadzam ale o samo okreslenie "mega".Natychmiast nasuwa mi sie obraz przedstawicielki szarych blokowisk w czarnych,materialowych spodniach ~najka z rozowa lyzwa na wychudzonym kuracja amfetaminowa udzie.Calosc dopelniaja liche i wypalone rozjasniaczem wlosy umodelowane przez kolezanke - fryzjerke..."No hejka!Widzialas?!?Jaka zwala...Qrrrwa.Mega,co nie???"

ocenił(a) film na 4
yossarian3x

cóż za wnikliwa analiza mojej osoby, niestety nietrafiona. Twoje myślenie stereotypowe jest bardzo rozwinięte ;) gratuluję inteligencji

ocenił(a) film na 8
paulinaz87_filmweb

Coz...nie masz czego gratulowac bo zadna w tym moja zasluga...inteligencja wrodzona :)

ocenił(a) film na 9
yossarian3x

Daj spokoj dziewczynie. Nie podobalo jej sie, ma prawo do takiej opinii. Cos, co dla jednych jest swietne a nawet wybitne, dla innych jest nudne, kiepskie itp. Samo zycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones