PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 169
ocen
7,0 10 1 139169
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Film zrobiony chyba tylko dla sedziwych fanek Jacka N., aby sie nie przejmowaly, ze (przynajmniej fabularnie) nie maja szans u nicholsona.

A wasze mamy jakby zareagowaly na widok takiego piernika u waszego boku?? Takze: "faktycznie corciu, on ma w sobie cos ekscytujacego!"... boki zrywac (olsnilo mnie! chyba na tym polega komediowy element tego filmu)

użytkownik usunięty

A mi właśnie to w tym filmie się podobało - zwykle komedie romantyczne dotyczą ludzi młodych, a tu wręcz przeciwnie - dwoje ludzi w raczej już podeszłym wieku. 8/10

W podeszłym wieku to jest osoba po 80-ce a nie facet 62 letni. Piernikiem to będziesz ty zanim się spostrzeżesz i będziesz takim prawdziwym piernikiem bo Nicholson i Diane Keaton pierników nie przypominają. Może dla ciebie bardziej odpowiednim filmem byłby "Miś Uszatek"?

ocenił(a) film na 4

zgadzam się że film jest kiepski, a humor na wyjątkowo niskim poziomie, fabuła może nie taka absurdalna ale nic specjalnego, ale nie zgadzam się z tym całym twoim wywodem o Nicholsonie. co ma piernik (:D) do wiatraka?

PS Tak nawiasem mówiąc ten "piernik" jest wybitnie utalentowanym, przystojnym, bogatym i sławnym aktorem i faktycznie ma w sobie coś ekscytującego, a ja i moja mama go uwielbiamy ;)

ocenił(a) film na 8

Jack Nicholson jest najprzystojniejszym "starym piernikiem" jakiego kiedykolwiek widziałam i mimo to,że mam 24 lata dałabym mu się uwieść. :D

ocenił(a) film na 7
Erna_Shorter

no to jestem twoją potencjalną konkurentką, co prawda jestem młodsza, ale jeżeli jego podejście byłoby podobne jak w filmie, to może i bym wygrała :P

ocenił(a) film na 8
viqtuss

No to bardzo się cieszę w takim razie.
Zdrowa konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.
hihihihi ;)

A co do podejścia... to myślę,że mój wiek nie jest jeszcze aż tak sędziwy,żebym i ja nie miała szans,w końcu Marin była aż o 6 lat starsza ode mnie i też była obiektem westchnień naszego kochanego "piernika" :P

ocenił(a) film na 7

gdyby rolę Harrego grał ktos inny nie wiem czy warto było by go ogladać ;)

Nicholson ma zadziora w oczach i zabójczy uśmiech ;) do tego bardzo przyjemny męski głos ;P
uwielbiam go od czasów Lśnienia

a Something's Gotta Give to naprawde fajna komedia - inna niz te wszystkie "wytwarzane" na mase w stanach
własnie dzieki tym "piernikom" jest godna uwagi :)

dla mnie zasłuzona siódemeczka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones