PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 169
ocen
7,0 10 1 139169
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Kocham ten film!

ocenił(a) film na 10

Widzialam go ze 100 razy, a dalej mi sie podoba. Po prostu super! A Diane Keaton (moja
idolka) i Jack Nicholson w tym filmie po prostu super! Tym ktorym sie nie podoba, po prostu
sie nie znaja, bo w komedii romantycznej nie moze zawsze byc jakas sama laska ktora sie
zakochuje, on ja nie itp. Film jak dla mnie 10/10.

ocenił(a) film na 8
wero55

Daję 8/10, ale rozumiem Twój zachwyt. Oglądanie tego filmu sprawia olbrzymią frajdę. Duet Keaton/Nicholson rewelacyjny. No, ale Keanu Reeves też całkiem, całkiem :-) Bardzo fajnie, że komedia romantyczna nie musi zawsze dotyczyć młodych i pięknych.

ocenił(a) film na 10
Ewencja

nooo keanu reeves tez x__X hahahah, ale i tak nie pasowalby do Erici

ocenił(a) film na 8
wero55

Ja przypadkiem oglądałam ten film bo akurat leciał w tv i mi również bardzo się spodobał. Oglądało się go bardzo przyjemnie i sceny były rozbrajające :D Polecam :)

ocenił(a) film na 10
Aselka

noo, ja na okraglo na niego patrze :P nie no, ale film naprawde super, a najlepsze jak ona sierozbiera bo mysli ze Harry juz spi a on ''szukal kuchni'' hahaha superr

ocenił(a) film na 8
wero55

Noo dobre to było :D Ale była wkurzona na niego :)
Widziałam już pare razy ten film i w wolnym czasie znowu go obejrze jak bedzie leciec w tv

ocenił(a) film na 10
Aselka

ja juz sobie pobralam ten film!! pobralam jako torrent po angielsku z napisami po polsku i jeszcze lepiej sie tak patrzy bo sa od nich glose :P

ocenił(a) film na 8
wero55

No ja tez wole oglądać z napisami :D

ocenił(a) film na 10
Aselka

a tez bylo dobre jak Erica umuwila sie z doktorrkiem a doktorek dzwoni do drzwi a Harry otwiera a potem erica wychodzi w tej czarnej sukience a harry w szoku haaha

wero55

taak. miłe wspomnienia mam z tym filmem, ale co za dużo to nie zdrowo. kilka lat temu oglądałam go aż do zrzygania. 2 razy dnia 10 dni pod rząd. niezły miałam odlot na punkcie tego filmu ;)

ocenił(a) film na 10
adzia225

No, mi sie tak samo stalo, mam sciagniety ten film po angielsku z napisami PL ale narazie dam sobie spokoj bo znam kazda scene na pamiec ;)

wero55

a ja mam płytkę ;) polowałam na nią przez długi czas parę lat temu, aż w końcu udało mi się znaleźć ;)

ocenił(a) film na 10
adzia225

a gdzie ja zanalazlas? przez internet? jak mozesz to podaj link, bardzo mi zalezy ;)

wero55

wiesz co nie. Ze trzy lata temu (może dłużej) natknęłam się na nią w kiosku. Wtedy było to najlepiej wydane 22 zł. dzisiaj, sama nie wiem ;)

ocenił(a) film na 10
adzia225

szkoda ze nie przez internet bo niestety nie mieszkam w Polsce :( ale, nic straconego, napewno bedzie gdzies u mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones