PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 096
ocen
7,0 10 1 139096
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Erica i Julian

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś oprócz mnie też odniósł wrażenie, że między tymi bohaterami była po prostu niesamowita chemia? Taka "niezagrana", ale normalna, rzeczywista?
Jakoś mi się Keaton bardziej podobała w parze z Reevesem niż z Nicholsonem. Żałuję, że zakończenie było takie... oczywiste, no i przystojnego doktorka też żal... bo taki fajny, porządny facet, a babka się po nim tak przejechała.

ocenił(a) film na 7
MinnIe27

Wiem, że odpisuję na komentarz sprzed 5 lat, ale zupełnie się z nim zgadzam. Keaton i Reeves pięknie aktorsko współgrali, ale też sposób, w jakich zostały rozpisane ich postacie, wskazuje, że byliby świetną parą. Julian był zauroczony Eriką jako pisarką, znał jej twórczość, a po poznaniu jej osobiście podobała mu się jako kobieta. Erica natomiast poważnie traktowała swoje pisarstwo, nie była cyniczna czy produkowała scenariusze tylko po to, by zarobić - do tego doktor i związek z nim był poza jej strefą komfortu, otwierał na nowe możliwości i uczucia.

Shayera

Tak w ogóle, Keaton i Reeves rzeczywiście mieli ze sobą romans :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones