PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 160
ocen
7,0 10 1 139160
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

8/10

ocenił(a) film na 7

Zabawna, a zarazem wzruszająca historia, opowiedziana z niesamowitą wiarygodnością.
Wspaniale ukazana dramaturgia i prostota życia. Genialni Diane Keaton i Jack Nicholson. Wielkie
brawa.

ocenił(a) film na 6
sss_111

Wzruszająca?

ocenił(a) film na 7
RAC_79

A nie? Wspaniale jest ukazane w filmie zwyczajne życie zwyczajnego człowieka, wzloty; upadki, smutki; radości, zwątpienia; nadzieje. Film zmuszający do przemyśleń i refleksji. Dramaturgia, prostota codzienności i walka człowieka z życiem aż wręcz wylewa się z ekranu. Czyż to nie jest wzruszające? Niby zabawne i komediowe, a jednak mnóstwo sentymentu przez cały seans, dużo smutku, zawodzeń, płaczu, niepewności, uda się czy nie? Poddać się czy może próbować dalej? Zrobić tak czy inaczej? Jak będzie lepiej?. Co przyniesie nam kolejny dzień, coś z czego będziesz szczęśliwy, czy coś co przyprawi cię o łzy. Z czymś takim zmaga się każdy człowiek w swojej prostej, zwyczajnej, czasami prostackiej codzienności. Tak jak Harry Sanborn.

ocenił(a) film na 6
sss_111

Kwestia gustu. Dla mnie Twój wpis był bardziej wzruszający niż to co dostałem w tym obrazie. Po prostu mi potrzeba innej formy żeby się wzruszyć albo po prostu jestem takim zimnym draniem,że w ogóle mało co mnie już wzrusza.. Obym nie był takim Harrym.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

He spoko, ale tak jak piszesz kwestia gustu. Każdy inaczej patrzy i dostrzega różne rzeczy.
Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 6
sss_111

Dziękuje i również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones