filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
MFF w Valladolid
http://www.seminci.es
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Valladolid
Przyznawane nagrody:
Złoty Kłos
Srebrny Kłos
Konkurs "Time of History"
Konkurs "Meeting Point"
Nagroda Indywidualna
Nagroda Alquimias
Jury Młodych
Konkurs "DOC. Spain"
Konkurs 'Short Film from Castile and Leon'
Nagroda Publiczności
Nagroda Specjalna
Tęczowy Kłos
Zielony Kłos
Złoty Sztandar
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2023
La imatge permanent
2022
W proch się obrócisz
2021
Ostatni seans
2020
Przygotowania, żeby być razem przez czas nieokreślony
2019
Öndög
2018
Geneza
2017
Morderstwo w hotelu Hilton
2016
Zwariować ze szczęścia
2015
Barany. Islandzka opowieść
2014
Mita Tova
2013
Tokyo Kazoku
2012
Boskie konie
2011
Hasta la vista
Wichrowe wzgórza
2010
Zapiski z Toskanii
Sin Retorno
2009
Miesiąc miodowy
2008
Estômago
2007
14 kilometrów
2006
Optymiści
2005
W łóżku
2004
Pusty dom
2003
Osama
Talaye sorkh
2002
Słodka szesnastka
2001
Włoski dla początkujących
2000
Requiem dla snu
La ville est tranquille
1999
Wojny domowe
1998
Jestem Joe
1997
Słodkie jutro
1996
Obietnica
1995
To nie moja Ameryka
1994
Pod oliwkami
1993
Strategia ślimaka
1992
Koniec długiego dnia
Léolo
1991
Thelma i Louise
Likwidator
1990
Ju Dou
1989
Lato Avii
1988
Dalekie głosy, spokojne życie
1987
Jutro była wojna
1986
Ofiarowanie
Mona Lisa
1985
Åke i jego świat
1984
Wyścig z księżycem
Kwiaty jego życia
1983
Sprawa zamknięta
1982
Ana
1981
Eles Não Usam Black-Tie
1980
Sluzhebno polozhenie-ordinaretz
1979
Le Strelle nel fosso
1978
Pourquoi pas!
1977
Opatrzność
1976
Ziemia obiecana
1975
Portret rodzinny we wnętrzu
1974
Harold i Maude
1973
Ludwig
1972
Dwie Angielki i kontynent
1971
Chłopiec
Strategia pająka
1970
Krew kondora
1969
Żywot Mateusza
1968
Bunt
1967
Rudobrody
1966
Shock Corridor
1965
Skoplje '63
1964
Sportowe życie
1963
Step
Tak długa nieobecność
1963
1962
Posada
1961
Am Galgen hängt die Liebe
1960
400 batów
1959
Wyróżnieni w roku 2023
Muzyka
(
2/3
)
The Old Oak
(
2/3
)
How to Have Sex
(
2/3
)
Porwany
(
1/2
)
W drodze
(
1/2
)
Bestia
(
1/2
)
Sobre todo de noche
(
1/2
)
La chimera
(
1/1
)
Dobrzy nieznajomi
(
1/1
)
Niedźwiedź
(
1/1
)
Nagradzani aktorzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Antonio Banderas
Nick Nolte
Bob Hoskins
Dennis Quaid
John Hurt
Max von Sydow
Brendan Gleeson
Peter Mullan
Lazar Ristovski
Takeshi Kitano
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Meryl Streep
Emma Thompson
Kerry Fox
Pilar Bardem
Isabelle Huppert
Jodhi May
Charlotte Rampling
Laura Linney
Joely Richardson
Antje de Boeck
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Ken Loach
Yimou Zhang
Atom Egoyan
Goran Paskaljević
Ingmar Bergman
Juan José Campanella
François Truffaut
Sergio Cabrera
Tarik Saleh
Joachim Trier
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.